OGŁOSZENIE
dotyczy dofinansowania inwestycji polegającej na montażu źródeł ciepła

Właściciele nieruchomości, którzy będą wymieniać lub montować piec centralnego ogrzewania zasilany gazem, olejem opałowym lub paliwem stałym (klasy nie niższej niż 5 według normy PN-EN 303-5-2012, wyposażony w automatyczny podajnik paliwa oraz nie mogący posiadać rusztu awaryjnego ani elementów umożliwiających jego zamontowanie) proszeni są o złożenie wniosku o dotację celową w sekretariacie Urzędu Gminy Strawczyn.

Termin składania wniosków: od 27 marca 2018r. (wtorek) do 4 kwietnia 2018r. (środa).

Wnioski będą przyjmowane i rozpatrywane wg kolejności wpływu, przy czym w pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski na realizację przedsięwzięcia związanego z modernizacją kotłowni polegające na demontażu dotychczasowego starego systemu ogrzewania i montażu nowego kotła.
Wzór wniosku do pobrania w załączniku,  lub w Urzędzie Gminy Strawczyn (pokój nr 9, I piętro) oraz od sołtysów poszczególnych sołectw.

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Uchwałą Nr XXXIX/311/2018 Rady Gminy w Strawczynie z dnia 7 lutego 2018r. (dostępna w BIP: http://www.strawczyn.4bip.pl/index.php?idg=3&id=844&x=2&y=36 ).

Dodatkowych informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Strawczyn, Referat Infrastruktury Technicznej (pokój nr 9, I piętro), tel. 41-30-38-630, e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tadeusz Tkaczyk
Wójt Gminy Strawczyn