Portal dla Kół Gospodyń WiejskichPortal mojeKGW.pl to strona internetowa stworzona dla społeczności wiejskich zrzeszonych w *Kołach Gospodyń Wiejskich* oraz *Kółkach Rolniczych* w całej Polsce.
Aby w pełni korzystać z funkcjonalności portalu należy się zarejestrować klikając przycisk "Dołącz do nas" lub "Zarejestruj się". Mogą to uczynić Samodzielne Koło Gospodyń Wiejskich (KGW-KR) Koło Gospodyń Wiejskich - sekcja Kółka Rolniczego (KGW) Kółko Rolnicze (KR) Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych (GZRKiOR) Powiatowy Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych (PZRKiOR) Regionalny/Wojewódzki Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych (R/WZRKiOR) Spółdzielnia Kółek Rolniczych/ Usług Rolniczych Lokalne Grupy Działania lub Stowarzyszenia (LGDS) wszyscy członkowie KGW i KR.