logo projektu

Plakat Rozwoj kompetencji cyfrowych Gmina Strawczyn Szanowni Państwo, informujemy, iż Gmina Strawczyn wspólnie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju przystąpiła do realizacji projektu pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Strawczyn”, na którego realizację otrzymała kwotę 83.980 zł.

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

W ramach projektu, osoby dorosłe, powyżej 25 roku życia będą mogły skorzystać z BEZPŁATNYCH szkoleń komputerowych w zakresie korzystania z Internetu, w tym e-usług.

Uczestnicy szkoleń nabędą umiejętności informacyjne, komunikacyjne, rozwiązywania problemów czy korzystania z usług publicznych w sieci. W ramach projektu przeszkolonych zostanie 150 osób oraz zakupiony zostanie sprzęt komputerowy niezbędny do przeprowadzenia szkoleń 10 laptopów.

=== TEMATY SZKOLEŃ: ===

1. Kultura w sieci
  2. Rolnik w sieci
  3. Rodzic w Internecie
  4. Mój biznes w sieci
  5. Moje finanse i transakcje w sieci
  6. Działam w sieciach społecznościowych
  7. Tworzę własną stronę internetową (blog)

Każde szkolenie składa się z dwóch spotkań po 6 godzin.

=== ZAPISY: ===

• osobiście w Urzędzie Gminy w Strawczynie, II piętro, pokój nr 44, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00,
  • telefonicznie: 41 30-38-002 wew. 65,

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania poniżej.

Planowany termin rozpoczęcia szkoleń: 18 marca 2019

UWAGA: 1 OSOBA MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ TYLKO W 1 MODULE TEMATYCZNYM