Drukuj
Odsłony: 2225

W imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, będącej partnerem wykonawczym projektu "Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej - promocja" mamy przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w nieodpłatnych spotkaniach promocyjno-informacyjnych, które odbędą się w następujących miejscowościach na szlaku Green Velo:
- 16 czerwca - Sandomierz
- 17 czerwca - Kielce
- 19 czerwca - Końskie
Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności:
- gestorów obiektów noclegowych (w tym agroturystycznych) i gastronomicznych,
- zarządców atrakcji turystycznych,
- centra i punkty informacji turystycznej,
- operatorów innych obiektów, mogących świadczyć usługi na rzecz turystów rowerowych, takich jak stacje paliw, sklepy i serwisy rowerowe, wypożyczalnie rowerów i sprzętu turystycznego itp. położonych w tzw. "korytarzu" szlaku Green Velo, tj. w gminach znajdujących się do 20 kilometrów po obu stronach od osi głównej tego szlaku.
Na spotkaniach szczegółowo omówiony będzie m.in. regulamin naboru, sposób wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz procedura naboru.
Dodatkowych informacji nt. systemu rekomendacji MPR udziela zespół Konsultanta ds. Produktu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo pod numerem telefonu 507 245 142 oraz pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

Założenia projektu Miejsca Przyjazne Rowerzystom

Zaproszenie na spotkanie