Organizacje młodzieżowe oraz pracujące z młodzieżą z terenu województwa świętokrzyskiego zachęcamy do udziału w spotkaniu poświęconemu finansowaniu projektów dla młodzieży. Odbędzie się ono 13 października 2015r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w godzinach 10:00-13:30. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami finansowania swoich pomysłów w ramach Programów RPO, POWER i ERASMUS+. Na spotkanie zaprasza Rzecznik Młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim.

 

To pierwsze z planowanego cyklu spotkań dla organizacji pracujących z młodzieżą pod hasłem ?Poradnik? zainicjowanego przez Rzecznik Młodzieży. ?Poradnik? ma odpowiadać na aktualne potrzeby i problemy organizacji. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyć możliwości finansowania projektów dla młodzieży, kolejne planowane za kilka miesięcy poświęcone będzie promocji w mediach regionalnych.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą wolontariusze EVS (Wolontariat Europejski), którzy przyjechali do Centrum Wolontariatu w Kielcach. Będą zachęcać organizacje do wzięcia udziału w programie Erasmus+ i do goszczenia u siebie wolontariuszy.

Zgłoszenie poprzez formularz na stronie: Poradnik. cz. I: Finansowanie projektów dla młodzieży
* Zachęcamy do udziału w spotkaniu kilka osób z organizacji, jednak każdą osobę prosimy o wysłanie osobnego zgłoszenia.
* Dla osób uczących się: prosimy o kontakt, jeśli jest potrzebne zwolnienie/usprawiedliwienie

Kontakt:
Barbara Zamożniewicz
Rzecznik Młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim Woj. Świętokrzyskiego
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 603 622 630

Serdecznie zapraszamy.

Nazwa wydarzenia: Poradnik cz. I: Finansowanie projektów dla młodzieży
Termin: 13.10.2015, godz. 10:00 ? 13:30
Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Gombrowicza w Kielcach
Dla kogo: organizacje młodzieżowe oraz pracujące z młodzieżą na terenie województwa świętokrzyskiego

Plan spotkania:
10:00 ? 10:15 ? rozpoczęcie i przedstawienie się uczestników
10:15 - 11:15 - prezentacja PO Wiedza Edukacja Rozwój i dyskusja z uczestnikami ? prowadzą pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich
11:15 - 12:15 ? Program Erasmus + : O Wolontariacie Europejskim EVS opowie Bogusia Garus i wolontariusze EVS z Centrum Wolontariatu w Kielcach, o wymianach międzynarodowych młodzieży opowie Kuba Kubiec z Fundacji Camposfera.
12:15- 12:30 - przerwa
12:30 - 13:30 - prezentacja RPO i dyskusja z uczestnikami ? prowadzą pracownicy Departamentu Wdrażania EFS w Urzędzie Marszałkowskim