flaga RPW najbliższą niedzielę (2 maja) przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Uczcijmy go wspólnie, biorąc udział w akcji #mojaflaga. Wystarczy wywiesić biało-czerwoną przed domem lub w oknie, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych, umieszczając hasztag z nazwą akcji w opisie.

Dzień Flagi

Inicjatorem akcji #mojaflaga jest Biuro Programu „Niepodległa”, a jej ambasadorami wszyscy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. Najbliższa okazja do tego będzie już w najbliższą niedzielę (2 maja) w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Wywieś flagę i zrób zdjęcie

Zachęcamy mieszkańców gminy Strawczyn do udziału w akcji. Wystarczy wywiesić biało-czerwoną przed domem, w oknie czy na balkonie, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych, umieszczając w opisie hasztag: #mojaflaga. Pokażmy, że w tych trudnych czasach potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm.

Do wywieszenia flagi na swoich posesjach zachęca również Starosta Kielecki Mirosław Gębski w krótkim filmie dostępnym pod linkiem: dostępny jest pod linkiem: https://youtu.be/naS1PQYybKA