Ogłoszenie publikowane na prośbę Starostwa Powiatowego w Kielcach:

Zapraszamy osoby zainteresowane poprowadzeniem bufetu w budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Mamy do wynajęcia przestronny, widoczny z zewnątrz lokal przeznaczony na działalność gastronomiczną. Doskonała ekspozycja plus miejsca parkingowe (godzina parkingu za darmo) na pewno zachęci niejedną osobę do skorzystania z oferty lokalu. W samym budynku starostwa pracuje ok. 450 osób, do tego tuż obok siedziby zlokalizowane są: Świętokrzyska Izba Lekarska, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, duży market budowlany, a w trakcie budowy jest Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar. Do tego okolica bez znaczącej konkurencji lokali gastronomicznych. Przed lokalem jest otwarta przestrzeń, trawnik, stacja rowerów. Możliwość świadczenia usług na zewnątrz.

Lokal ma 151 metrów powierzchni użytkowej. Znajduje się na parterze budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach przy ul. Wrzosowej 44. W jego w skład wchodzi kilka pomieszczeń: sala konsumpcyjna z bufetem, zmywalnia, przygotowalnia, dwa magazyny, obieralnia, pomieszczenie porządkowe, pomieszczenie socjalne.

Lokal można obejrzeć po wcześniejszym ustaleniu terminu. Szczegółowych informacji w sprawie przedmiotu najmu udziela Karolina Kasperek, tel.: 41 200 13 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.