Aktualności

Wybierz poniżej temat, a następnie tytuł elementu, by go przeczytać.

Porządek obraz dostępny w BIP: http://www.strawczyn.4bip.pl/index.php?idg=2&id=916&x=22&y=85

Poniżej informacja Zespołu Akademeia High School

---
Akademeia High School logotypSzanowni Państwo,
zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe oraz osiągające wybitne wyniki w nauce do ubiegania się o stypendium Akademeia High School. Nabór online rozpoczyna się 11 stycznia i potrwa do 28 lutego 2021.

Akademeia High School to szkoła zorganizowana na wzór uniwersytetu, ponieważ wierzymy, że dobre doświadczenie akademickie zaczyna już na etapie liceum. Nasi uczniowie korzystają z szerokiego wachlarza doświadczeń zawodowych i życiowych zdobytych przez naszą kadrę naukową podczas wieloletniej pracy w sektorze prywatnym.
Akademeia High School wspiera zdolnych uczniów, którzy ze względów ekonomicznych nie mogą ubiegać się o przyjęcie do naszego liceum w trybie standardowym, dlatego też prowadzimy rozbudowany program stypendialny.

Tło plakatu błękitne. W centrum senior, po jego lewej i prawej stronie dłonie. Zgłoś organizację do Akcji #WspierajSeniora! Dołącz do setek organizacji wspierających seniorów Zapewnij organizacji status oficjalnego partnera akcji Kliknij i wypełnij formularz Rada Dialogu z młodym pokoleniem Piotr Mazurek, Pełnomocnik Rządu ds Polityki MłodzieżowejRada Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotr Mazurek zapraszają organizacje pozarządowe, obywatelskie i młodzieżowe rady do udziału w „Solidarnościowym Korpusie Wsparcia Seniorów”! Wypełnij formularz i zarejestruj swoją organizację jako oficjalnego partnera akcji #WspierajSeniora!

Aby zgłosić Organizację do udziału w akcji "Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów", wystarczy wypełnić formularz znajdujący się tutaj: https://forms.gle/Ki8SWoJRpYyxvieE9
Więcej informacji na stronie https://wspierajseniora.pl/ .

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze szkolnego gabinetu stomatologicznego Z radością informujemy, iż w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Strawczynie jest otwarty gabinet dentystyczny.  W gabinecie odbywają się przeglądy, zabiegi profilaktyczne oraz leczenie. Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia z terenu Gminy Strawczyn świadczenia wykonywane są bezpłatne. Serdecznie zapraszany do korzystania z gabinetu. Godziny otwarcia:  Środa: 8.00- 14.30 Czwartek: 8.00- 14.30 Rejestracja w gabinecie oraz telefonicznie: 41/2429409 (w dniach pracy gabinetu w godzinach 9.00-13.00). Pieniądze na wyposażenie gabinetu otrzymaliśmy w ramach projektu pn. Poprawa dostępności świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018 r.

Podkategorie

Najnowsze wiadomości z serwisu Joomla!

Czytaj więcej: Najnowsze