Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości, działające w strukturze Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pn. ?Eksport w praktyce", które odbędzie się w dniu 26 września 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Iłżecka 37.

Wydarzenie dedykowane jest polskim eksporterom z różnych branż, prowadzącym lub planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności eksportowej. Spotkanie poświęcone zostanie omówieniu najistotniejszych zagadnień związanych z opracowywaniem skutecznej strategii eksportowej i marketingowej, mających na celu w wymierny sposób przyczynić się do sukcesu firmy na rynkach zewnętrznych. Ważnym elementem spotkania będzie przedstawienie prawnych i finansowych uwarunkowań oraz zabezpieczeń ryzyka transakcji w działalności eksportowej. Ponadto zaprezentowane zostaną sposoby pozyskania środków unijnych i krajowych na rozwój eksportu.

Osoby zainteresowane udziałem w powyższym wydarzeniu, prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie pisemnej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy, że w przedmiotowym spotkaniu przewidujemy udział maksymalnie dwóch osób z jednego przedsiębiorstwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.