Drukuj
Odsłony: 3681

Na zlecenie Ministerstwa Gospodarki w czterech wybranych województwach (w tym w województwie świętokrzyskim), Bank Światowy realizuje pilotażowy projekt badania potrzeb i oceny potencjału firm pod kątem nowej perspektywy finansowej 2014-2020 (tzw. proces przedsiębiorczego odkrywania). W regionie świętokrzyskim projekt jest wdrażany we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Kielcach. Spotkanie inaugurujące projekt odbędzie się 5 listopada br. o godz. 12:00 w Skarżysku-Kamiennej w Hotelu Komes (ul. Legionów 130; sala konferencyjna)
Przedsiębiorstwa, które będą uczestniczyć w projekcie, otrzymają wsparcie międzynarodowych ekspertów w postaci doradztwa gospodarczego oraz proste narzędzie informatyczne służące do strategicznego zarządzania firmą. Inicjatywą zostaną objęte firmy, które mają ambicje, aby rozwijać się szybciej i postawić na ekspansję działalności. Takie, które poszukują wiedzy o tym, co i jak poprawić w swoim funkcjonowaniu, aby wzmocnić pozycję konkurencyjną na rynku (także zagranicznym).

Spotkania animacyjne, inaugurujące realizację projektu pod hasłem:
INNOWACYJNOŚĆ, ROZWÓJ, EKSPANSJA ? STAWIAMY NA PRZEDSIĘBIORCÓW, odbędą się:
5 listopada br. o godz. 12:00 w Skarżysku-Kamiennej w Hotelu Komes (ul. Legionów 130; sala konferencyjna)
6 listopada br. o godz. 12:00 w Ostrowcu Świętokrzyskim w Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Sandomierska 26a;sala nr 123).

Uczestnictwo w wydarzeniu nie wymaga rejestracji.