W związku z przyjęciem Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podjęło przygotowania do ogłoszenia konkursu FIO 2015. Ważnym elementem przygotowania konkursu jest zorganizowanie spotkań z potencjalnymi oferentami, czyli organizacjami pozarządowymi, które Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 3 grudnia br. w godzinach 11.00-14.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy potwierdzić swój udział w spotkaniu do 28 listopada.


Ogłoszenie konkursu planowane jest na początek grudnia br.
W trakcie spotkań przedstawione będą główne zasady ubiegania się o dotacje w ramach konkursu FIO 2015, udzielone zostaną informacje dotyczące następujących kwestii: podmiotów uprawnionych i nieuprawnionych do udziału w konkursie, kryteriów ogólnych i szczegółowych oceny, procedury oceny i przyznawania dotacji oraz komponentów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o potwierdzenie swojego udziału do dnia 28 listopada br. mailowo lub telefonicznie u Pani Anny Kudła z Kancelarii Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 41 342 15 43.