Misja gospodarcza do Włoch

Rozpoczął się nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w wyjazdowej misji gospodarczej producentów mebli z PW do Włoch, która odbędzie się w dniach 24-27 października 2011r.

Termin nadsyłania wniosków upływa 25 sierpnia.

W Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy posiadający siedzibę i prowadzący działalność na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego minimum 18 miesięcy oraz działający w sektorze meblowym: wyłącznie producenci mebli oraz poddostawcy.

Termin nadsyłania wniosków upływa 25 sierpnia 2011 roku. We wszystkich kwestiach związanych z Misją należy kontaktować się z Anną Krasoń pod numerem tel. (22) 334 98 48 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin oraz pozostała dokumentacja konkursowa dotycząca Misji jest dostępna na stronie internetowej PAIiIZ: http://www.paiz.gov.pl/o_agencji/przetargi_ogloszenia/polska_wschodnia/misje

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu ?Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej?.