2011

Nagrody i wyróżnienia zdobyte przez Gminę Strawczyn w 2011 roku

Nagrody i wyróżnienia zdobyte przez Gminę Strawczyn w 2011 roku

Gmina FairPlay 2011
Strawczyn został GMINĄ FAIR PLAY 2011 roku! Ta prestiżowa nagroda jest świadectwem dobrej lokalizacji inwestycji, co w skrócie można opisać jako jasną informację dla przedsiębiorców, że w tej gminie warto zainwestować. Gmina Strawczyn będzie promowana wśród przedsiębiorców z kraju i zagranicy odwiedzających Krajową Izbę Gospodarczą (m.in. w ramach misji handlowych) oraz w trakcie zagranicznych misji handlowych organizowanych przez KIG oraz w Katalogu Ofert Inwestycyjnych. Konkurs organizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Projekt prowadzony jest pod patronatem Marszałków oraz Wojewodów.
Kryształy Przetargów Publicznych
Kryształy Przetargów Publicznych to prestiżowe nagrody, które stanowią dowód szczególnego uznania tylko dla najlepszych, najciekawszych, a przede wszystkim doskonale zrealizowanych pod względem prawnym zamówień publicznych. Celem nagród jest promocja i upowszechnianie stosowania najlepszych zasad i praktyk w dziedzinie zamówień publicznych. Urząd Gminy Strawczyn otrzymał wyróżnienie za zadania ?Modernizacja ścieżki-dojścia do kapliczki Św. Rozalii na terenie rezerwatu geologiczno-przyrodniczego ?Perzowa Góra? w miejscowości Hucisko? oraz ?Zagospodarowanie terenu przy źródle w miejscowości Oblęgór?.
Plebiscyt EURO-GMINA
Nagroda specjalna dla Wójta Gminy Tadeusza Tkaczyka za wspieranie sportu i rekreacji poprzez wybudowanie nowoczesnego kompleksu obiektów.
Galeria VII Plebiscytu Euro Gmina 2010/2011 na stronie Echa-Dnia