Razem bezpieczniej

Bezpieczna Gmina Strawczyn

Razem Bezpieczniej

Szanowni Mieszkańcy Gminy Strawczyn!!

Władze Gminy Strawczyn pragną podjąć nowe działania służące zapobieganiu przestępczości. Chcemy jeszcze mocniej zorientować nasze działania na potrzeby mieszkańców, rozumieć bardziej ich oczekiwania i problemy w zakresie bezpieczeństwa.
Dlatego uważamy, że zasadnym będzie opracowanie PROGRAMU POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE GMINY STRAWCZYN.
Na ten cel Gmina Strawczyn pozyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017. Aby ułatwić nam działania związane z opracowaniem ww Programu, prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety zgodnie z posiadaną wiedzą. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane informacje posłużą wyłącznie poszukiwaniom najskuteczniejszych metod poprawy bezpieczeństwa w Gminie Strawczyn.
Ankieta dostępna jest na stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu Gminy Strawczyn – Punkt Informacyjny.
Wypełnioną Ankietę można odesłać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., złożyć osobiście w skrzynce umieszczonej w holu budynku Urzędu Gminy lub wysłać drogą pocztową.
Na ankiety czekamy do 14 grudnia 2017 r. włącznie.

SUW logo       mswia

Załączniki:
Pobierz plik (Ankieta_dot_bezpieczenstwa.DOC)Ankieta[ ]57 kB

Kolejne ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Strawczyn w ramach programu Razem Bezpieczniej im. W. Stasiaka w 2017r.

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w pracowni ceramiczno-plastycznej w Strawczynku oraz na warsztaty taneczne z Olimpic Dance Studio.

Informujemy, że zajęcia realizowane w ramach Programu Rządowego Razem Bezpieczniej 2017 będą odbywały w następujący sposób:

  1. Papierowe fantazje, malowanie igłą – świetlica w Strawczynku, każdy piątek, godz. 17.00, wstęp wolny dla zainteresowanych.
  2. Zabawy z gliną – TUTAJ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!, ŚWIETLICA Strawczynek, każdy czwartek, godz. 17.15.
  3. Warsztaty taneczne – TUTAJ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! Tylko 10 osób!!!, Budynek krytej pływalni w Strawczynku, terminy ustalane indywidulanie z Instruktorem tańca, w zależności od wieku uczestników.
INFORMUJEMY ŻE KURSY BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ W SALI GIMNASTYCZNEJ Zespołu Placówek Oświatowych w Promniku, ul. Szkolna 10 w NASTĘPUJĄCE DNI I GODZ.:
 
- Kurs KARATE - KAŻDY PIĄTEK, GODZ. 19.00
- Kurs SAMOOBRONY – KAŻDA ŚRODA, GODZ. 19.00
W OKRESIE PAŹDZIERNIK – GRUDZIEŃ 2017.