Aktualności

Wybierz poniżej temat, a następnie tytuł elementu, by go przeczytać.

Na stronie http://edziennik.kielce.uw.gov.pl/legalact/2023/115/ opublikowana została Uchwała nr LIII/121/2022 Rady Powiatu w Kielcach z dnia 29 grudnia 2022 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Kieleckiego w 2023 r.

Urząd Gminy Strawczyn informuje:

do dnia 28.02.2023 r. przedłużony został nabór wniosków o zakup preferencyjny węgla.

Wniosek dotyczy zakupu maksymalnie 1,5 tony węgla przypadającej na gospodarstwo domowe. W przypadku gdy do 31 grudnia 2022 r., wnioskodawca nie dokonał zakupu preferencyjnego węgla w ilości 1,5 tony lub dokonał zakupu węgla w ilości mniejszej niż 1,5 tony będzie  uprawniony do zakupu zwiększonego powyżej 1,5 tony limitu, jednak nie więcej niż 3 tony.

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Konkurs adresowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu całego kraju.

Szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie internetowej

https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/aktywnosc/startuje-iii-edycja-konkursu-dla-kol-gospodyn-wiejskich-o-nagrode-malzonki-prezydenta,63173

Podkategorie

Najnowsze wiadomości z serwisu!

Czytaj więcej: Najnowsze