Firma NEXERA jako beneficjent środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa rozpocznie wkrótce na obszarze gminy Strawczyn budowę szerokopasmowej sieci światłowodowej o wysokiej przepustowości (min. 100 Mbit/s).

 

Ponieważ wybudowanie sieci wymaga uzyskania zgody od wszystkich współwłaścicieli działek, przez które sieć będzie prowadzona, apelujemy o wyrozumiałość podczas realizowanych przez firmę NEXERA oraz działającej w jej imieniu firmy Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. działań przygotowawczych (uzyskiwanie zgód wyrażanych przez właścicieli nieruchomości) oraz robót montażowych.

Wykonanie zadań projektowych oraz nadzór nad budową sieci światłowodowej w ramach realizowanego przez NEXERA Sp. z o.o. przedsięwzięcia zostały powierzone firmie Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o..
Osobą kontaktową jest Pan Krystian Szewczyk tel. 691-442-521 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nexera komunikat

NEXERA plakat informacyjny