Instytucja Pośrednicząca ZIT serdecznie zaprasza Beneficjentów realizujących projekty w ramach instrumentu ZIT do skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie zamówień publicznych w projektach unijnych, które odbędzie się w Hotelu Kongresowym, al. Solidarności 34 w Kielcach (budynek Exbudu) w terminach: 13, 20 oraz 31 maja 2019 r.

Spotkanie doradcze będzie przebiegać w formie prezentacji, jak również konsultacji dotyczących konkretnych projektów realizowanych przez uczestników oraz wymiany doświadczeń.

Każdy uczestnik otrzyma również możliwość kontaktu z doradcą drogą elektroniczną przez 30 dni po zakończeniu spotkania.

 

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 8 maja 2019 r.

Aby świadczenie usługi doradczej było jak najbardziej skuteczne i dopasowane do potrzeb uczestników, prosimy również o wypełnienie arkusza rekrutacyjnego przygotowanego przez firmę doradczą i przesłanie go wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Więcej informacji udziela Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych
w Urzędzie Miasta Kielce, al. Solidarności 34 w Kielcach.

Osoba do kontaktu:

Grzegorz Wach: tel. 41-36-76-707, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!

Doradztwo współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego
Pomoc Techniczna 2014-2020