Projekt „Kwalifikacje językowe i cyfrowe szansą mieszkańców KOF!" realizowany jest na podstawie umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego pełniącym rolę Instytucji Zarządzającej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji językowych z języka niemieckiego, francuskiego, angielskiego oraz komputerowych osób powyżej 25 r.ż. pracujących, uczących się lub zamieszkujących miasto Kielce oraz następujące gminy powiatu kieleckiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkowka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Góra, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny.

W ramach realizacji projektu Uczestnikom zostanie udzielone wsparcie - bezpłatne szkolenia z zakresu:

• języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka francuskiego
  • szkolenia komputerowe

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Projektu al. IX wieków Kielc 6/17 (2 piętro), wejście od ul. Cichej, 25-516 Kielce, na stronie internetowej: www.fundaciachallenge.org, pod telefonem: 503 400 310, 41 242 69 00.

Zachęcamy również do pobrania wzorów dokumentów rekrutacyjnych w formie PDF ze strony http://www.fundacjachallenge.org.

Ogloszenie kursy jezykowe i komputerowe KOF 2019